71 343 33 54, 71 342 39 37

Dlaczego jesteśmy liderem?

  • od ponad 20 lat produkujemy oprogramowania dla stomatologii
  • mamy ponad 3000(!) użytkowników w Polsce i w Europie
  • nasz serwis techniczny uważany jest za najlepszy na rynku
  • gwarantujemy pracę na najnowszych technologiach

Protetis nr 1 w Polsce!

Dlaczego jesteśmy liderem wśród programów dla stomatologii?

Program Protetis kompleksowo obsługuje wszystkie czynności związane z pracą techników dentystycznych od strony medycznej i administracyjnej. Protetis usprawnia również zarządzanie placówką i pracą personelu poprzez kontrolę pracy, finansów a także zużycia materiałów i leków.

W opinii naszych użytkowników (ponad 3000 instalacji!) jesteśmy liderem na rynku stomatologii.

To wyróżnia program Protetis:
Mamy duże doświadczenie w branży stomatologicznej – nasz program dla protetyki - Protetis jest obecny na rynku już ponad 15 lat! Program jest stale rozwijany w oparciu o uwagi naszych użytkowników oraz nowatorskie rozwiązania, przy użyciu najnowszych narzędzi i programów.
Profesjonalne prowadzimy i nadzorujemy projekty i prace informatyczne – potwierdzone Certyfikatem ISO 9001 oraz ISO 27001.
Od wielu lat współpracujemy z czołowymi dostawcami i przedstawicielami firm stomatologicznych w Polsce, dzięki czemu oferujemy ergonomiczne rozwiązanie pozwalające na współpracę programu ProDentis i Protetis.
Od wielu lat współpracujemy z Akademiami Medycznymi, m.in. w Warszawie i Szczecinie dzięki czemu już podczas toku studiów studenci mogą zapoznać się z funkcjami oferowanymi przez program ProDentis i Protetis.
Świadczymy profesjonalną opiekę techniczną oraz pomoc zdalną oferowaną naszym użytkownikom - wyspecjalizowany dział techniczny zawsze odbierze telefon.
Cieszymy się zaufaniem kilku tysięcy użytkowników – dostępna lista referencyjna.
Oferujemy intuicyjny program poparty podręcznikiem oraz filmami instruktażowymi.
Współpraca z gabinetami stomatologicznymi poprzez możliwość przesyłnia zleceń protetycznych, uzupełnionych o dokumentację fotograficzną, wysyłanie informacji o ich realizacji do gabinetu stomatologicznego a także rozliczanie ich kosztów - HIT!
Możliwość ustalania praw dostępu dla pracowników do poszczególnych funkcji programu - HIT!
Szczegółowe statystyki pozwalające na prowadzenie dokładnych zestawień finansowych i prowadzenie bieżących rozliczeń - HIT!
Prowadzenie magazynu materiałów z uwzględnieniem terminu ważności preparatów oraz ich stanu granicznego - HIT!
Mechanizm umożliwiający automatyczne sporządzania kopii zapasowych bazy danych.
Doświadczenie w produkcji oprogramowania medycznego, stąd w naszej ofercie znajdują się również programy: Medicus, FemMedis oraz ProDentis.