71 343 33 54, 71 342 39 37

Protetis wyróżnia się wśród innych programów.

Intuicyjny w obsłudze. Elastyczny w użytkowaniu. Nowoczesny i dynamiczny.

Protetis nr 1 w Polsce!

O programie Protetis

Protetis jest nowoczesnym programem komputerowym wspomagającym pracę pracowni protetycznej. Głównym zadaniem programu jest ewidencja zleceń protetycznych przyjmowanych od lekarzy stomatologów oraz zarządzanie pracami w ich trakcie. Każde zlecenie podlega pełnej kontroli z podziałem na jego etapy i czynności.

Dodatkowo moduł rozliczeń pozwala na szybkie podsumowanie wykonanych prac dla danego lekarza lub gabinetu, z możliwością wystawienia faktury czy rachunku, zanotowania wielkości spłaty należności.

Program jest narzędziem dla techników dentystycznych i powstał przy ścisłej z nimi współpracy. Dzięki temu łączy szybkość pracy z kompleksowym zarządzaniem wykonywanymi zleceniami i obsługą klientów.

Program służy także do zarządzania pracą personelu, prowadzenia pełnej ewidencji wykonywanych zleceń a także umożliwia sporządzanie wszystkich niezbędnych wydruków i zestawień statystycznych.

Korzyści płynące z użytkowania programu Protetis:
Kompleksowe zarządzanie pracownią oszczędza czas i pieniądze. Łatwy i szybki dostęp do dokumentacji. Ewidencja zleceń, dokładny opis wykonywanych prac wraz z dokumentacją fotograficzną, lista klientów, faktury – są zawsze w zasięgu ręki.Automatyczne certyfikaty prac protetycznych. Protetis umożliwia również kontrolę nad stanem magazynowym używanych materiałów.
Łatwy w obsłudze, ale też bogaty w nowoczesne funkcje Protetis został stworzony w oparciu o sugestie protetyków, przez co jest intuicyjny i łatwy w codziennej pracy. Dodatkowo łatwość obsługi połączona z bogatymi, nowoczesnymi funkcjami, podnosi prestiż pracowni w oczach klientów: automatyczna komunikacja i wymiana zleceń z gabinetami stomatologicznymi używającymi program ProDentis itp.
Program z 15 letnią tradycją Protetis juz od 15 lat wspiera pracę pracowni protetycznych. Doświadczenie programu sprawia, że zawiera on tylko te funkcje, które są niezbędne w pracy pracowni i całego personelu.
Gwarancja stałego rozwoju Bogate doświadczenie gwarantuje stały rozwój programu wraz z potrzebami użytkowników. W ciągu każdego roku ukazują się aktualizacje programu, które uwzględniają sugestie użytkowników. Dzięki temu płacą Państwo za to co jest najbardziej potrzebne.
Kontrola nad pracą pracowników Bogate statystyki programu podsumowują pracę całego personelu. Łatwo sobie wyobrazić ile czasu zaoszczędzą Państwo dzięki temu, że program sam podsumuje listę czynności i etapów pracy protetycznej wykonanych przez pracowników, itd. To sprawia, że zakup programu zwraca się w przeciągu dosłownie kilku miesięcy.
Nadawanie uprawnień pozwala dopasować program dla każdego pracownika Moduł uprawnień pozwala na określenie funkcji program dostępnych dla danego pracownika. Uprawnienia można nadawać na cały moduł (np. dostęp do wszystkich aukcji modułu zleceń) lub bardzo szczegółowo (np. dostęp tylko do zleceń przypisanych pracownikowi i z ograniczeniem widoczności cen końcowych)
Doskonała praca w sieci komputerowej Dodatkowa zaleta programu to doskonała praca w sieci komputerowej, dzięki czemu z programu jednocześnie może korzystać cały personel - pracownicy czy administrator.
Wysoka jakość obsługi serwisowej To co wyróżnia Protetis to wysoka jakość obsługi serwisowej poparta opiniami naszych użytkowników. W naszej firmie zawsze pod telefonem są doradcy klienta oraz dział pomocy technicznej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zawsze udzielimy niezbędnej pomocy.