Dlaczego jesteśmy liderem Funkcje programu Nowości  
Dlaczego jesteśmy liderem wśród programów dla stomatologii?
 
Program Protetis kompleksowo obsługuje wszystkie czynności związane z pracą technikó dentystycznych od strony medycznej i administracyjnej. Protetis usprawnia również zarządzanie placówką i pracą personelu poprzez kontrolę pracy, finansów a także zużycia materiałów i leków.
 
W opini naszych użytkowników (ponad 1000 instalacji!) jesteśmy liderem na rynku stomatologii.
 
To wyróżnia program Protetis:
  Mamy duże doświadczenie w branży stomatologicznej – nasz program dla stomatologii - ProDentis jest obecny na rynku już 12 lat! Program jest stale rozwijany w oparciu o uwagi naszych użytkowników oraz nowatorskie rozwiązania, przy użyciu najnowszych narzędzi i programów. Obecnie prowadzimy kolejny projekt rozwojowy wdrożenia innowacyjnej technologii współfinansowany z dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
  Profesjonalne prowadzimy i nadzorujemy projekty i prace informatyczne – potwierdzone Certyfikatem ISO 9001:2000 od 2004 roku.
  Od wileu lat współpracujemy z czołowymi dostawcami i przedstawicielami firm stomatologicznych w Polsce, dzięki czemu oferujemy ergonomiczne rozwiązanie pozwalające na współpracę obu programów i dołączanie zdjęć z RVG do karty choroby pacjenta w programie ProDentis. W ten sposób otwierając kartę pacjenta mają Państwo łatwy dostęp do pełnej dokumentacji pacjenta, obejmującej przebieg leczenia oraz wszystkie zdjęcia (zarówno z RVG, kamer jak i mikroskopów),
  Od wileu lat współpracujemy z Akademiami Medycznymi, m.in. w Warszawie i Szczecinie, dzięki czemu już podczas toku studiów studenci mogą zapoznać się z funkcjami oferowanymi przez program ProDentis.
  Swiadczymy profesjonalną opieka techniczna oraz pomoc zdalna oferowana naszym użytkownikom - wyspecjalizowany dział teczniczny zawsze odbierze telefon.
  Cieszymy się zaufanime kilku tysięcy użytkowników – dostępna lista referencyjna
  Oferujemy intuicyjny program poparty podręcznikiem oraz filmami instruktażowymi
  Współpraca z gabinetami stomatologicznymi poprzez możliwość przesyłnia zleceń protetycznych, uzupełnionych o dokumentację fotograficzną, wysyłanie ich do gabinetu stomatologicznego a także rozliczanie ich kosztów - NOWOŚĆ!
  Możliwość ustalania praw dostępu dla pracowników do poszczególnych funkcji programu - NOWOŚĆ!
  Szczegółowe statystyki pozwalające na prowadzenie dokładnych zestawień finansowych i prowadzenie bieżących rozliczeń - NOWOŚĆ!
  Prowadzenie magazynu materiałów i leków z uwzględnieniem terminu ważności preparatów oraz ich stanu granicznego - NOWOŚĆ!
  Mechanizm umożliwiający automatyczne sporządzania kopii zapasowych bazy danych
  Doświadczenie w produkcji oprogramowania medycznego, stąd w naszej ofercie znajdują się również programy: Medicus, FemMedis oraz ProDentis,
 
© INFOTEL 2014 by INFOTEL WebDesign 2011